Philips | 34M2C3500L/00 | 34 ” | VA | 21:9 | 180 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 24 month(s)
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 930.00 mm
    Gross height (mm) 188.00 mm
    Gross weight 9.47 kg
    Gross width (mm) 480.00 mm
    Net weight 7.33 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1700.00 g
    Plastic (No PET) 440.00 g
    Tare weight (kg) 2.14 kg
    Volume (m3) 0.08 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 30 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 3440 x 1440 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Warranty 24 mėn.
    Ekrano paviršius Anti-Glare
    Skydelio tipas VA
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 34M2C3500L/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 180 Hz