Philips | 27M2N3500NL/00 | 27 ” | VA | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 24 month(s)
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 690.00 mm
    Gross height (mm) 141.00 mm
    Gross weight 6.88 kg
    Gross width (mm) 420.00 mm
    Net weight 3.73 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2650.00 g
    Plastic (No PET) 500.00 g
    Tare weight (kg) 3.15 kg
    Volume (m3) 0.04 m³
    Producer Philips
    Palette Qty 40 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Warranty 24 mėn.
    Skydelio tipas VA
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27M2N3500NL/00
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 144 Hz