Philips | 27M2N3200NF/00 | 27 ” | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 139.00 mm
    Gross height (mm) 455.00 mm
    Gross weight 6.06 kg
    Gross width (mm) 780.00 mm
    Net weight 3.72 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1872.00 g
    Plastic (No PET) 468.00 g
    Tare weight (kg) 2.34 kg
    Volume (m3) 0.05 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 18 dalių
    Posvyrio reguliavimas No
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    VESA tvirtinimas No
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    HD tipas FHD
    Ekrano paviršius Anti-Glare, 3H, Haze 25%
    Connectivity DisplayPort, HDMI
    Pasukimas No
    Gaminio spalva Black
    Skydelio tipas IPS
    Foninio apšvietimo tipas W-LED
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27M2N3200NF/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 144 Hz