Philips | 27M2C5501/00 | 27 ” | VA | Quad HD | 16:9 | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 785.00 mm
    Gross height (mm) 188.00 mm
    Gross weight 9.19 kg
    Gross width (mm) 480.00 mm
    Net weight 6.06 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2504.00 g
    Plastic (No PET) 626.00 g
    Tare weight (kg) 3.13 kg
    Volume (m3) 0.07 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 30 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm