Philips | 27E2N2500/00 | 27 ” | IPS | Quad HD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 124.00 mm
    Gross height (mm) 480.00 mm
    Gross weight 5.56 kg
    Gross width (mm) 690 mm
    Net weight 3.22 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1872.00 g
    Plastic (No PET) 468.00 g
    Tare weight (kg) 2.34 kg
    Volume (m3) 0.0410688 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 2 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Ekrano paviršius Anti-Glare, 3H, 25 %
    Connectivity HDMI, DisplayPort
    Matmenys su stovu 61.6 x 45.4 x 20 cm
    Pasukimas No
    Gaminio spalva Black
    Skydelio tipas IPS
    Foninio apšvietimo tipas W-LED system
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27E2N2500/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 120 Hz