Philips | 27B2G5200/00 | 27 ” | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 670.00 mm
    Gross height (mm) 510.00 mm
    Gross weight 5.40 kg
    Gross width (mm) 130.00 mm
    Net weight 3.50 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1500.00 g
    Plastic (No PET) 400.00 g
    Tare weight (kg) 1.90 kg
    Volume (m3) 0.04 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Connectivity HDMI, DisplayPort, VGA
    Matmenys su stovu 61.4 x 54.3 x 23.5 cm
    VGA (D-Sub) prievadų kiekis 1
    Pasukimas Yes
    Skydelio tipas IPS
    Foninio apšvietimo tipas W-LED system
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27B2G5200/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz