PanzerGlass | Apple | For iPhone 12/12 Pro | Glass | Black | 100% touch; The coating is non-toxic | Case Friendly
Prekės kodas: @1972626
23,44 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 109 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.071 kg |
| Gross width (mm) | 14 mm |
| Net weight | 0.051 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00029757 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Medžiaga | Glass |
| Apsaugos funkcijos | Antibactrial glass; Protects the entire screen; Resistant to scratches and bacteria; Shock absorbing |
| Suderinamumas | For iPhone 12/12 Pro |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Tipas | Case Friendly |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 6.1 col. |
| Kitos savybės | 100% touch; The coating is non-toxic |
| Gross depth master carton | 140 mm |
| Gross width master carton | 130 mm |
| Gross height master carton | 223 mm |
| Net weight master carton | 0.71 kg |
| Tare weight master carton | 0.041 kg |
| Palette Qty | 4250 dalių |
| Producer | PanzerGlass |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.