Outwell | Chair | Catamarca XL | 150 kg
Prekės kodas: @2484568
48,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 960.00 mm |
| Gross weight | 4.202 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 4.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 81 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Outwell |
| Tare weight (kg) | 0.102 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Maximum load weight | 150 kg |
| Rėmo medžiaga | Powder coated steel |
| Seat height | 450 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Catamarca XL |
| Gamintojo prekės serija | Chair |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.