Oral-B Electric Toothbrush | iO6 & OxyJet | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 5 | White
Prekės kodas: @2484782
185,08 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 475.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Oral-B |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Akumuliatoriaus tipas | N/A |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iO6 & OxyJet |
| Gamintojo prekės serija | Electric Toothbrush |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | 5 |
| Įtaiso tipas | Rechargeable |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | For adults |
| Laikmatis | 2 min |
| Įkraunama | Yes |
| Dantų šepetėlio dažnis (virpesiai) | N/A judesiai per minutę |
| Palette Qty | 99 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.