Oral-B Electric Toothbrush | iO2i | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 3 | Night Black
Prekės kodas: @2484795
51,01 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 135.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Oral-B |
| Palette Qty | 471 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iO2i |
| Gamintojo prekės serija | Electric Toothbrush |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | 3 |
| Įtaiso tipas | Rechargeable |
| Gaminio spalva | Night Black |
| Laikmatis | 2 minute timer |
| Įkraunama | Yes |
| Kelioninis krepšys | Yes |
| Tipas | For adults |
| Dantų šepetėlio dažnis (virpesiai) | N/A judesiai per minutę |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 1 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.