NET VIDEO RECORDER 16CH 16POE/NVR5216-16P-EI2 DAHUA
1023,70 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
Aprašymas
16CH 1U 16PoE 2HDDs WizSense Network Video Recorder
> Supports Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 and MJPEG decoding formats.
> Max. decoding capability: 40 × 1080p@30 fps or 10 × 8MP@30 fps.
> Max. 448/448/448 Mbps incoming/recording/outgoing bandwidth.
> Supports IP cameras with a resolution up to 32 MP.
> Supports 8K HDMI output.
> Provides access to remote storage devices via iSCSI to expand storage capacity.
> AI by Recorder supports 4-channel face detection and recognition, up to 20 face databases and 30,000 face images; 4-channel video metadata; 8-channel perimeter protection; 16-channel SMD Plus; 4-channel AcuPick.
> AI by Camera supports face detection and recognition, perimeter protection, SMD, metadata, AcuPick, ANPR, stereo analysis, heat map, people counting, PPE detection, smart object detection and smart sound detection.
> Supports EPTZ, and one-click arming and disarming.
Specifikacija
| Vendor Homepage | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Recorders/WizSense-Series/NVR-5-EI2-Series/2HDD/NVR5216-16P-EI2 |
| Category Code | NVR |
| CnCode | 85219000 |
| Unit Box Height | 0.42 |
| Unit Box Length | 0.455 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| SATA | Yes |
| Alarm In | 4 |
| Alarm Out | 2 |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 1 |
| RS232 | 1 |
| RS-485 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 type B | 1 |
| VGA | 1 |
| Model | NVR5216-16P-EI2 |
| Number of Channels | 16 |
| CPU | Embedded Linux |
| PoE ports | 16 |
| Power supply requirements | 100–240 VAC, 50/60Hz |
| Power consumption | 25.5 |
| Dimensions | 375.0 mm × 329.6 mm × 53.0 mm |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.03269 |
| Product Net Weight | 2.62 |
| Unit Calculated Weight | 4.4 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.