NET POE INJECTOR/GPEN21 MIKROTIK
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
Aprašymas
GPEN21
Smart power injector that serves as an advanced software controlled repeater
The GPEN21 is a smart power injector that serves as an advanced software controlled repeater. Not only can it power your uplink devices via PoE, it can also provide a range of useful software features:
• Interface management and monitoring
• GPEN link fault detection
• VLAN support
• SNMP reporting
• Basic traffic shaping
GPEN21 has an Ethernet and SFP port for fiber connectivity. Customers can choose to use GPEN21 to power optical module for uplink to provider, or to provide PoE to power Ethernet uplink to provider (that uses our GPeR and/or netPower products) The GPEN unit can be securely attached to a wall or the communications cabinet. The Ethernet cable can be routed either directly through its bottom cable opening or into the wall, as preferred.
Specifikacija
| Vendor Homepage | mikrotik.com/product/gpen21 |
| Category Code | POE |
| CnCode | 85176990 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| DC jack for AC addapter | 1 |
| RJ45 | 2 |
| Power supply requirements | 12 – 57 V, Passive or 802.3af/at |
| Power consumption | 30 |
| Operating temperature range | -20°C to 70°C |
| Dimensions | 92 x 104 x 24 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004485 |
| Product Net Weight | 0.12 |
| Unit Calculated Weight | 0.15 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.