NET CAMERA ACC POE MIDSPAN 30W/02172-002 AXIS
101,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
Aprašymas
AXIS 30 W Midspan
AXIS 30 W Midspan is a 1-port midspan that can deliver up to 30 W to one network device. It is IEEE 802.3af (15 W)
and IEEE 802.3at (30 W) compliant, which ensures compatibility with most Axis network products with built-in PoE.
Power over Ethernet (PoE) offers an easy, fast and cost-effective solution for powering network products. In a single
network cable, a PoE midspan injects power and data to the network device with built-in PoE support. No need to
replace existing Ethernet switches and cabling infrastructure.
> IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
> 10/100/1000 Mbps
> 100 to 240 V AC
> Plug-and-play
Specifikacija
| Vendor Homepage | www.axis.com/sv-se/products/axis-30-w-midspan/support-and-documentation |
| Category Code | POE |
| CnCode | 85176990 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.215 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| RJ45 | 2 |
| Power supply requirements | 100 to 240 V AC |
| Power consumption | 30 |
| Operating temperature range | -20 °C to 40 °C |
| Dimensions | 30 x 46 x 140.1 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00129 |
| Product Net Weight | 0.145 |
| Unit Calculated Weight | 0.17 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.