Muse M-33 BT | Portable Radio CD/MP3 Player with Bluetooth and USB Port | AUX in
Prekės kodas: @2569727
51,27 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Net weight | 1.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 110 g |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01428 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 61 dalių |
| Aux in | Yes |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| FM preset stations | 20 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-33 BT |
| Gamintojo prekės serija | Portable Radio CD/MP3 Player with Bluetooth and USB Port |
| Kitos savybės | Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone; Repeat function one/all |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.