Muse | M-195 | 4 x 40 W | Car Radio with Bluetooth
Prekės kodas: @2398852
32,07 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 213.00 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.0030672 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Car Radio with Bluetooth |
| Ekranas | Multifunction LCD display with black background, white backlight and blue color night illumination |
| Galingumas | 4 x 40 W |
| Kitos savybės | Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone; Hands-free; Intro scan, Repeat and random playback; MP3 with ID3 compatible; FM PLL radio with 18 preset stations; SD/MMC card reader |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| I/O prievadai | Aux, RCA, USB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-195 |
| Matmenys (P x G x A) | 140 x 185 x 58 mm |
| Gaminio šeima | Car audio players |
| Svoris | 552 g |
| Palette Qty | 563 dalių |
| Producer | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.