MP0005 | Keystone jack GREY RJ45 SR-V11 (100pc.) | Grey
Prekės kodas: @1969511
4,62 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Jungties tipas | RJ-45 |
| Gaminio spalva | Grey |
| Kiekis pakuotėje | 100 |
| Kitos savybės | Keystone jack GREY RJ45 SR-V11 (100pc.) |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MP0005 |
| Net weight | 0.107 kg |
| Gross weight | 0.184 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000702 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.077 kg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1231 dalių |
| Producer | Logilink |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.