MikroTik | 24v 1.2A power supply with straight plug | SAW30-240-1200GA | Power supply
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 44 mm
    Gross height (mm) 70 mm
    Gross weight 0.121 kg
    Gross width (mm) 95 mm
    Net weight 0.071 kg
    Packing quantity 20 dalių
    Paper/Pasteboard 50.00 g
    Tare weight (kg) 0.05 kg
    Volume (m3) 0.0002926 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax No
    Gaminio spalva Black
    Tipas Power supply
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas SAW30-240-1200GA
    Kitos savybės Output Voltage 24V 1.2A
    Gamintojo prekės serija 24v 1.2A power supply with straight plug
    Gross depth master carton 425 mm
    Gross width master carton 218 mm
    Gross height master carton 140 mm