LG | 32GS85Q-B | 32 ” | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 969.00 mm
    Gross height (mm) 531.00 mm
    Gross weight 10.30 kg
    Gross width (mm) 168.00 mm
    Net weight 7.50 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2240.00 g
    Plastic (No PET) 560.00 g
    Tare weight (kg) 2.80 kg
    Volume (m3) 0.09 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer LG
    Palette Qty 20 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    Ekrano ryškumas 350 cd/m²
    Pasukimas Yes
    Skydelio tipas IPS
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 32GS85Q-B
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 180 Hz