LG | 27UP850K-W | 27 ” | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 694.00 mm
    Gross height (mm) 212.00 mm
    Gross weight 8.90 kg
    Gross width (mm) 496.00 mm
    Net weight 5.90 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2400.00 g
    Plastic (No PET) 600.00 g
    Tare weight (kg) 3.00 kg
    Volume (m3) 0.07 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer LG
    Palette Qty 12 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 3840 x 2160 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 400 cd/m²
    HD tipas UHD
    Pasukimas Yes
    Skydelio tipas IPS
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 5 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27UP850K-W
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz
    Aukščio reguliavimas Yes
    USB-C Yes
    USB-C maitinimo tiekimas 90W