Lenovo | Round-Tip Power Adapter | GX20L23043 | 45 W | AC Adapter
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 230 mm
    Gross height (mm) 70 mm
    Gross weight 0.366 kg
    Gross width (mm) 150 mm
    Net weight 0.254 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Volume (m3) 0.002415 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:6:2017-04-01
    Tare weight (kg) 0.112 kg
    Paper/Pasteboard 67.33 g
    Plastic (No PET) 3 g
    Išvesties galia 45 W