LCD Monitor|LG|34WR55QK-B|34″|Business/Curved/21 : 9|Panel VA|3440×1440|21:9|100Hz|5 ms|Height adjustable|Tilt|Colour Black|34WR55QK-B
PRATĘSTA GARANTIJA
    Aprašymas
    Seamlessly connect to external devices or charge your laptop with the convenience of USB Type-C™4 with up to 65W power delivery.
    • 34″ WQHD (3440 x 1440) Curved Display
    • Up to 99% sRGB and HDR10
    • 100Hz Refresh Rate
    • USB Type-C with 65W Power Delivery
    • Picture by Picture (PBP) and Reader Mode
    • 3-Side Virtually Borderless Design
    • One Click Stand & Height and Tilt Adjustable Stand
    Specifikacija
    Summary LG 34WR55QK-B. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black