LCD Monitor|LG|27″|Panel IPS|1920×1080|16:9|100Hz|Matte|Speakers|Swivel|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27BA550-B
PRATĘSTA GARANTIJA
    Aprašymas
    Accurate color at wide angles
    Versatile business monitors for various workspace
    Fully use your desk
    A variety of interface
    All set for virtual meetings
    Smooth workflow
    A fast 100Hz refresh rate provides a smooth loading in various programs. It helps to allow less screen stuttering and motion blur, elevating work productivity.
    Switch swiftly
    Easy and comfy
    • 27” Full HD (1920×1080) IPS display
    • Built-in power and speaker
    • 100Hz Refresh Rate
    • LG Switch app
    • Reader Mode & Flicker Safe
    • Tilt/Height/Swivel/Pivot (Bi-direction) adjustable stand
    Specifikacija
    Summary LG 27BA550-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. Height adjustment. Product colour: Black