Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
    Aprašymas
    Boost productivity with the CU34E4CV 34″ WQHD Ultrawide monitor
    The CU34E4CV offers a 34″ WQHD display with a 120Hz refresh rate, HDR10, and Hardware Anti-Blue Light for clear, comfortable viewing. Featuring Smart KVM, a 90W PD docking station, and a sleek, professional design, it’s ideal for enhancing productivity and multitasking.
    Specifikacija
    Summary AOC E4 CU34E4CV. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black