KS BENZININIS GRANDININIS PJŪKLAS CS18G-14C
Prekės kodas: @2375317
0 out of 5
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Benzininis pjūklas, vokiečių prekės ženklo Könner & Söhnen® KS CS18G-14C (kreipiančioji juosta 35 cm, 1,35 kW, 13000 aps./min) — patikimas įrankis ūkio darbams. Patikimas variklis užtikrina efektyvų kuro degimą. Greitos prieigos prie filtro spaustukas palengvina techninę priežiūrą. „Vasaros/Žiemos“ režimas apsaugo karbiuratorių nuo užšalimo, o inercinis stabdys akimirksniu sustabdo grandinę. Patogumą papildo automatinis STOP/START mygtukas, grandinės įtempimas be įrankių, „Easy Start“ sistema, ergonomiška rankena, užtikrinanti tvirtą suėmimą bet kokioje padėtyje.
    Specifikacija
    Išėjimo galia, AG/kW 1.8/1.35
    Maksimalus apsukų skaičius, aps./min 13000
    Kuro bako talpa, ml 310
    Darbinis greitis, aps./min. 9000
    Grandinės ilgis 14” (35 cm)
    Grandinės žingsnis 3/8″ LP
    Grandinės narelio storis 0.050″ (1.3 mm)