Gorenje | Vacuum cleaner | SVC180FW | Handstick 2in1 | Handstick | 18 V | Operating time (max) 50 min | White | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Prekės kodas: @2569256
93,03 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 625 mm |
| Gross weight | 4 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 3.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.034 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SVC180FW |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Įtaiso tipas | Handstick 2in1 |
| Gaminio spalva | White |
| Veikimo laikas (max) | 50 min. |
| Belaidis | Yes |
| Įkrovimo trukmė | 6 h |
| Įtampa | 18 V |
| Krovimo indikatorius | Yes |
| Specialios funkcijos | Completely foldable handle allows storage in smaller compartments. Place the vacuum cleaner on the charging dock so it is ready when you need it. Powerful LEDs light up the dark areas. The flexible neck joint will allow you to easily reach under the wardrobes, tables, and sofas. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Šepetėlio tipas | Motorized Brush |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Tipas | Handstick |
| Dulkių talpa | 0.6 l |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Svoris | 3.5 kg |
| Kroviklio pagrindas | Yes |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72 dB |
| Turbo šepetys | Yes |
| Antgalių skaičius | 2 |
| HEPA filtravimo sistema | Yes |
| Doko stotelė pridėta | Yes |
| Laikymas | Charging base |
| Warranty | 24 mėn. |
| Vandens bako talpa | – l |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Producer | Gorenje |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.