Gorenje Hand blender | HBX1000E | Hand Blender | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | Black
Prekės kodas: @2569699
42,64 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Aukštis | 40.6 cm |
| Gylis | 18.7 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HBX1000E |
| Gamintojo prekės serija | Hand blender |
| Gaminio spalva | Black |
| Plotis | 18.7 cm |
| Korpuso medžiaga | Plastic/Metal |
| Galingumas | 1000 W |
| Indo talpa | 0.5 l |
| Indo medžiaga | Plastic |
| Greičių skaičius | N/A |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Tipas | Hand Blender |
| Pulsinis režimas | Yes |
| Lengva valyti | Yes |
| Turbo režimas | Yes |
| Palette Qty | 86 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.