Gigabyte Power adapter for A16 and Aero X16 | 9JRADA-150FEUM-EE00 | 150W | AC Adapter
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 50.00 mm
    Gross height (mm) 100.00 mm
    Gross weight 0.40 kg
    Gross width (mm) 50.00 mm
    Net weight 0.30 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 90.00 g
    Plastic (No PET) 10.00 g
    Tare weight (kg) 0.10 kg
    Volume (m3) 0.00 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:6:2017-04-01
    Producer Gigabyte
    Tipas AC Adapter
    Išvesties sąsaja 150W