Gembird | Wall mount | WM-55ST-03 | Tilt, Swivel | 32-55 ” | Black
Prekės kodas: @2484507
14,25 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 97.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 238 dalių |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75, 100×100, 100×150, 100×200, 150×100, 150×150, 200×100, 200×200, 300×200, 300×300, 400×200, 400×300, 400×400 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 400×400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Tilt, Swivel |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| Screen size compatibility | 32-55 col. |
| Gaminio pavadinimas | WM-55ST-03 |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 55 col. |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.