Gembird | MUS-4B-01-GB | Optical Mouse | USB | Spacegrey/Black
Prekės kodas: @2398827
3,64 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.069 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Net weight | 0.042 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Volume (m3) | 0.000819 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Spacegrey/Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUS-4B-01-GB |
| Kabelio ilgis | 1.35 m |
| Jungties tipas | USB |
| Įtaiso tipas | Optical Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Judėjimo raiška | 800/1000/1200 DPI |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Palette Qty | 2110 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.