Gembird | Mouse | MUSW-4B-04-BG | Standard | Wireless | Black/ Space Grey
Prekės kodas: @2484342
4,32 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 0.088 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Net weight | 0.078 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.000962 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUSW-4B-04-BG |
| Įtaiso tipas | Standard |
| Gaminio spalva | Black/ Space Grey |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Darbas ant bet kokio paviršiaus | Yes |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Jungties tipas | Wireless |
| Number of buttons | 4-button NULL |
| Įkraunama | No |
| Elementai pridėti | No |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Pelės svoris | 58 (without batteries) g |
| Funkcijos | with USB Nano-receiver |
| Palette Qty | 898 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.