Gembird | Double USB dual vibration gamepad
Prekės kodas: @2398744
9,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross weight | 0.426 kg |
| Net weight | 0.306 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.0026568 m³ |
| Gaminio pavadinimas | Double USB dual vibration gamepad |
| Kitos savybės | FOR TRUE GAMERS. Force feedback for realistic gaming experience. Ergonomic design for hours of comfortable gaming. |
| Funkcijos | 2 gamepads on 1 USB port: perfect for multi-player games. 10 buttons, 4-way D-pad and 2 joysticks. Digital and analog mode. Works with all PC games that support gamepad input . |
| Gross depth (mm) | 164 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 325 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.