Fixed Dual Charger Stand for PS5 Wireless Controller | FIXPS5-DCC-BW
Prekės kodas: @2484542
22,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 49.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 1539 dalių |
| Gaminio spalva | Black/White |
| Specialios funkcijos | Effective blue backlight (can be turned off with a button); Faster charging than the classic way via the USB-C connector |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXPS5-DCC-BW |
| Gamintojo prekės serija | Dual Charger Stand for PS5 Wireless Controller |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.