EZVIZ | Smart Plug with Power Consumption Tracker (EU Standard) | CS-T30-10B-E | White
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 74.00 mm
    Gross height (mm) 53.00 mm
    Gross weight 0.11 kg
    Gross width (mm) 38.00 mm
    Net weight 0.06 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 40.00 g
    Plastic (No PET) 10.00 g
    Tare weight (kg) 0.05 kg
    Volume (m3) 0.00 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:6:2017-04-01
    Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
    Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
    Type of battery Accumulator
    TI weight (kg) 0.005 kg
    Darbo temperatūra (T-T) 0/40 °C
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas CS-T30-10B-E
    Suderinamumas Amazon Alexa, Google Assistant
    Įtampa 125 V
    Gaminio spalva White
    Gamintojo prekės serija Smart Plug with Power Consumption Tracker (EU Standard)
    Maksimali srovė 10 A
    Maksimali galia 2300 W