Digitus Lightning silicone connection cable, USB-C – Lightning, 1m | AK-600110-010-W
Prekės kodas: @1977396
Kabeliai
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 10.00 mm
    Gross height (mm) 115.00 mm
    Gross weight 0.09 kg
    Gross width (mm) 210.00 mm