Digitus | High Speed HDMI Cable with Signal Amplifier | DB-330118-100-S | HDMI Male (type A) | HDMI Male (type A) | HDMI to HDMI | 10 m
Prekės kodas: @2398889
23,61 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.608 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.489 kg |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Paper/Pasteboard | 107 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.119 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 14.00 g |
| Kitos savybės | Supports HDMI 1.4 features, Supports up to 4K / 30 Hz (3840 x 2160p), With Ethernet Channel (HEC), Connector contacts plating: Gold |
| Tipas | HDMI to HDMI |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Gamintojo prekės serija | High Speed HDMI Cable with Signal Amplifier |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DB-330118-100-S |
| Gaminio spalva | Black/Red |
| 2 jungtis | HDMI Male (type A) |
| 1 jungtis | HDMI Male (type A) |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 3.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.291 kg |
| Palette Qty | 505 dalių |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.