Digitus | DAC Cable | DN-81220
Prekės kodas: @1973270
17,55 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 0.082 kg |
| Gross width (mm) | 227 mm |
| Net weight | 0.069 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.013 kg |
| Volume (m3) | 0.000681 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Kabelio ilgis | 0.5 m |
| Kitos savybės | Power consumption: 0.5W; Power: +3.3 V supply voltage; Temperature range: 0 to +70 °C; |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-81220 |
| Gamintojo prekės serija | DAC Cable |
| Spalva | Black |
| Suderinami produktai | Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Intellinet, KTI Networks, Level One, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE, Avaya, Mikrotik, ENTERASYS, FINISAR, FORCE 10, RIVERSTONE, Fortin |
| Paper/Pasteboard | 11 g |
| Palette Qty | 2537 dalių |
| Producer | Digitus |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.