Digitus | 3-port USB Hub and Gigabit LAN adapter | DA-70250-1 | USB Hub
Prekės kodas: @1974300
Kabeliai
23,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tipas | USB Hub |
| Kitos savybės | With the DIGITUS USB 3.0 Hub and Gigabit LAN Adapter you can connect 3 additional USB 3.0 high speed devices to your Ultrabook, notebook, subnotebook, Macbook, Macbook Air etc. Printers, hard drives, flash memory, card reader, speakers and many more devices can be easily connected via the USB interface |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70250-1 |
| Gamintojo prekės serija | 3-port USB Hub and Gigabit LAN adapter |
| Connections | 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port, 3x USB 3.0 type A(F), 1x USB type A male cable |
| Palette Qty | 1016 dalių |
| Producer | Digitus |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.