Digitus | 10Gbps Dual Port Ethernet Server adapter PCIe X8, Intel X540 BT2 | DN-10163
Prekės kodas: @2484451
173,23 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-10163 |
| Kitos savybės | Backward compatibility with existing 1000Base-T networks simplifies the transition to 10GbE; Compliant Standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP); Standard CAT-6a cabling with RJ45 connectors |
| Gamintojo prekės serija | 10Gbps Dual Port Ethernet Server adapter PCIe X8, Intel X540 BT2 |
| Palette Qty | 1705 dalių |
| Producer | Digitus |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.