Dell | USB-A 3.0 to Ethernet (PXE Boot) | Black | Adapter
Prekės kodas: @1970830
17,43 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Ryšio technologija | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3, IEEE 802 |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Gaminio spalva | Black |
| Rankinis | Yes |
| Plotis | 2.03 cm |
| Greito pradėjimo vadovas | Yes |
| Aukštis | 1.52 cm |
| Pridėtų gaminių skaičius | 1 dalių |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB |
| Vidinis | No |
| Gylis | 15.2 cm |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
| Kabelių technologija | 10/100/1000BaseT(X) |
| Duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1000 Mbit/ai |
| Sąsaja | Ethernet |
| USB maitinimas | Yes |
| Warranty | 1 year warranty metai |
| Palaikomi protokolai | 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE |
| Tipas | Adapter |
| Matmenys (P x G x A) | 2.03 cm x 15.2 cm x 1.52 cm (WxDxH) mm |
| Sąsajos tipas | Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-A 3.0 to Ethernet (PXE Boot) |
| Net weight | 0.018 kg |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000378 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Gross depth (mm) | 14 mm |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Magistralės tipas | SuperSpeed USB 3.0 |
| Dydžio formatas | External |
| Palette Qty | 4571 dalių |
| Producer | Dell |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.