Cablexpert | 100 W Type-C Power Delivery (PD) premium charging and data cable, 1.5 m | CC-USB2B-CMCM100-1.5M
Prekės kodas: @2399165
5,03
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 150.00 mm
    Gross height (mm) 20.00 mm
    Gross weight 0.06 kg
    Gross width (mm) 79.00 mm
    Net weight 0.04 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 15.00 g
    Plastic (No PET) 5.00 g
    Tare weight (kg) 0.02 kg
    Volume (m3) 0.00 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:6:2017-04-01
    Producer Cablexpert
    Palette Qty 3646 dalių
    Tipas Type-C to Type-C
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas CC-USB2B-CMCM100-1.5M
    Gamintojo prekės serija 100 W Type-C Power Delivery (PD) premium charging and data cable, 1.5 m