Bosch Mobile Air Conditioner | Cool 4000 | Suitable for rooms up to 85 m³ | White/Black
Prekės kodas: @2569416
540,13 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 36.00 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 33.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2100.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.25 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Bosch |
| Gaminio spalva | White/Black |
| Plotis | 460 mm |
| Aukštis | 800 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Energijos suvartojimas per metus | 2.6 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Kitos savybės | Choose from three fully automated climate control modes to suit your daily situation (Bosch Easy Cool Select); Automatic oscillation moves up and down to disperse cool air streams; With automatic oscillation, you will quickly reach the desired room temperature; Generally environmentally friendly – R290 refrigerant is a natural refrigerant with a low global greenhouse gas potential; The intuitive display and remote control with timer function ensure the simplest operation; Integrated handles and wheels make it easy to transport around the house; Humidification – removes up to 50 liters of water from the air every day |
| Tinkama kambariams iki | 85 m³ |
| Sleep mode | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cool 4000 |
| Gamintojo prekės serija | Mobile Air Conditioner |
| Vėsinimo galingumas (maks.) | 9000 BTU/h |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Specialios funkcijos | Integrated hose |
| Tinkamas kambariams iki | 35 m² |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.