Bosch Coffee Maker | TKA2M111 MyMoment | Drip | 1200 W | White
Prekės kodas: @2398981
42,67 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 408.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross weight | 2.56 kg |
| Gross width (mm) | 283.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 28.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Bosch |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 46 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | White |
| Galingumas | 1200 W |
| Puodelių talpa | 10/15 puodelių |
| Įtaisytas pieno antgalis | No |
| Reguliuojamas kavos striprumas | No |
| Kavos aparato tipas | Drip |
| Kavos pupelių talpa | N/A g |
| Vandens bako talpa | 1.4 l |
| Kitos savybės | Removable water container: easily and quickly filled directly from the tap; Automatic shut-off: the device shuts off automatically after 40 minutes of keeping warm; Opening coffee filter holder: allows you to conveniently fill with coffee and remove the paper filter |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TKA2M111 MyMoment |
| Gamintojo prekės serija | Coffee Maker |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.