BLACK & DECKER CS1200-QS | Circular Saw | 1200 W | 165 mm | 210-240 V
Prekės kodas: @2484774
43,70 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 4.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Palette Qty | 39 dalių |
| Galingumas | 1200 W |
| Racionalus greitis | 0-5500 aps./min |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1200-QS |
| Disc diameter | 165 mm |
| Peilio skersmuo | N/A mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 210-240 V |
| Gamintojo prekės serija | Circular Saw |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.