Asus | ROG DC Adapter (ADP-280EB F) | 280 W
Prekės kodas: @2276564
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.000369 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 1351 dalių |
| Išvesties galia | 280 W |