Asus | ROG DC Adapter (A23-330P1A) | 330 W
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 180.00 mm
    Gross height (mm) 31.00 mm
    Gross weight 0.90 kg
    Gross width (mm) 82.00 mm
    Net weight 0.80 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 90.00 g
    Plastic (No PET) 10.00 g
    Tare weight (kg) 0.10 kg
    Volume (m3) 0.00 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:5:2017-04-01
    Producer Asus
    Palette Qty 1111 dalių
    Išvesties galia 330 W