Asus ROG 240W CP adapter (ADP-240EB B)
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 152.00 mm
    Gross height (mm) 23.00 mm
    Gross weight 0.57 kg
    Gross width (mm) 72.50 mm
    Net weight 0.47 kg
    Paper/Pasteboard 90.00 g
    Plastic (No PET) 10.00 g
    Tare weight (kg) 0.10 kg
    Volume (m3) 0.00 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:5:2017-04-01
    Producer Asus
    Palette Qty 1754 dalių
    Gaminio spalva Black
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas ROG 240W CP adapter (ADP-240EB B)