Asus | Power Adapter | AD120-00C (A17-120P2A)/EU | DC 20.0 V/6 A | 120 W | 20 V | Power Adapter
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 235 mm
    Gross height (mm) 55 mm
    Gross weight 0.615 kg
    Gross width (mm) 210 mm
    Net weight 0.586 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 27 g
    Plastic (No PET) 2 g
    Tare weight (kg) 0.029 kg
    Volume (m3) 0.00271425 m³
    Embeeded battery Yes
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:6:2017-04-01
    TI weight (kg) 0.005 kg
    Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
    Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
    Type of battery Accumulator
    Tipas Power Adapter
    Išvesties sąsaja DC 20.0 V/6 A
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas AD120-00C (A17-120P2A)/EU
    Gamintojo prekės serija Power Adapter
    Išvesties galia 120 W
    Gaminio spalva Black
    Įvesties įtampa 100-240 V
    Išvesties įtampa 20 V