Asus | DVD±RW (±R DL)/DVD-RAM/BD-ROM drive | Interface USB 2.0 | Disk drive | CD read speed 24x (CD) / 8x (DVD) / 6x (BD) x | CD write speed 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 6x (DVD±R DL) x | Black
Prekės kodas: @2484310
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Kitos savybės | BDXL Support – Better Disc CompatibilityBDXL format supportExtreme 6X Blu-ray reading speed2011 iF Design Award2012 Taiwan Excellence AwardBlu-ray 3D support, 2D to 3D DVD conversion, DVD upscaling to HD 1080p (optional)Dolby EX and DTS-HD (5.1 channels) (optional) |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.412 kg |
| Gross weight | 0.625 kg |
| Packing quantity | 8.00 dalių |
| Gross depth master carton | 375 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 295.00 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.611 kg |
| Volume (m3) | 0.003693844 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.213 kg |
| Gross depth (mm) | 268 mm |
| Gross width (mm) | 179 mm |
| Gross height (mm) | 77 mm |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Paper/Pasteboard | 193.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 384 dalių |
| Producer | Asus |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Optinio įrenginio tipas | Disk drive |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | DVD±RW (±R DL)/DVD-RAM/BD-ROM drive |
| CD įrašymo greitis | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 6x (DVD±R DL) CD greitis |
| Vidinis | No |
| CD skaitymo greitis | 24x (CD) / 8x (DVD) / 6x (BD) CD greitis |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.