Arozzi Supersoft | Vernazza | Gaming Chair | Forest Green
Prekės kodas: @2398975
426,48 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 28.50 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Net weight | 26.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.21 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Arozzi |
| Gaminio šeima | Vernazza |
| Adjustable backrest | Yes |
| Gaminio pavadinimas | Gaming Chair |
| Kitos savybės | Up to 12° rocking, tear-resistant, up to 165° tilt, rocker function, Pro locking tilt mechanism, wear-resistant finish, adjustable pillows, ergonomic |
| Medžiaga | Supersoft |
| Adjustable arms | Swivel |
| Spalva | Forest Green |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.