ApartX 1500Ah 44.4Wh LiPo Battery
Prekės kodas: @2613105
52,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
LO-LIPO 1500A 12000 mAh Battery for ApartX
This compact LO-LIPO battery, with a capacity of 12000 mAh, a voltage of 12 V, and a peak current of 1500A, provides reliable power for the ApartX device in everyday use. It supports gasoline engines up to 7.0 L and diesel engines up to 4.0 L, ensuring reliable and fast starting in various situations. On a single charge, it can power the compressor for up to 49 minutes, offering convenience and independence during operation.
| Manufacturer | Lokithor |
|---|---|
| Model | LO-LIPO |
| Battery Type | Lithium-polymer |
| Battery Capacity | 12,000 mAh (44.4 Wh) |
| Starting Voltage | 12 V |
| Peak Current | 1,500 A |
| Charging Temperature | 0°C to 45°C |
| Storage temperature | -20°C to 50°C |
| Operating temperature | -20°C to 50°C |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.